Regulamin Forum - szczegółowe Zasady publikacji treści na forum

Sprawy związane z obsługa witryny.
administrator
Administrator
Posty: 1
Na forum od: 01 gru 2018, 22:54

Regulamin Forum - szczegółowe Zasady publikacji treści na forum

Post autor: administrator » 19 lut 2019, 11:40

Podczas pisania na forum, proszę stosować się do poniższych zasad:

1. Cenimy wolność słowa jednakże, każdy autor postu publikuje go na własną odpowiedzialność i ponosi prawne konsekwencje swojej wypowiedzi. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane odpowiednim organom. W tym celu rejestrowany jest host i IP komputera, z którego napisano posta.

2. Staraj się formułować wypowiedzi jasno i zwięźle. Cenimy też poprawność ortograficzną i stylistyczną pisanych tekstów. Wielkich liter używamy jedynie w miejscach gdzie jest to wymagane regułami języka polskiego.

3. Zanim wyślesz swoją wypowiedź na forum, zastanów się, czy rzeczywiście powinna ona być umieszczona w tym dziale lub w tym temacie. Posty nie na temat mogą zostać usunięte lub przeniesione do innego działu.

4. Staraj się by wypowiedź nawiązywała do tematu forum. Nie bój się zakładać nowych tematów ale nie powielaj też tych samych treści w różnych postach i watkach.

5. Na forum nie umieszczamy reklamy lub kryptoreklamy.

6. Moderator lub administrator ma prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia, w szczególności postów niespełniających warunków Regulaminu i niniejszych Zasad, zawierających odnośniki do innych stron (linki), nawołujących do przemocy, rasistowskich, pornograficznych, obraźliwych lub zawierających linki do stron o takiej tematyce.

7. W przypadku zamieszczania w postach grafiki lub zdjęć, autor wypowiedzi oświadcza, że posiada prawa autorskie do tego dzieła lub zgodę jego autora na publikację dzieła.

8. W przypadku zamieszczania w postach cytatów, autor wypowiedzi powinien podać źródło i autora cytowanego źródła.

9. Nie mamy obowiązku kasowania postów nawet jeśli zażąda tego autor wypowiedzi lub jeśli Użytkownik zostanie usunięty. Umieszczone na forum posty stanowią integralną część wątków dyskusyjnych oraz służą dokumentacji działania forum.

10. Za nieprzestrzeganie Regulaminu forum, niniejszych Zasad lub obowiązującego prawa moderator lub administrator może przyznać Ci ostrzeżenie. Za trzy przyznane ostrzeżenia Twoje konto może zostać zablokowane lub usunięte.


Jeśli powyższe Ci nie odpowiada, wyślij wiadomość do administratora z informacją o braku akceptacji regulaminu. W takim wypadku możesz zostać usunięty z forum.

W innych sprawach obowiązuje Regulamin Serwisu Rozliczanie.com.pl dostępny pod adresem: https://rozliczanie.com.pl/regulamin.html.